Gravimilk v těhotenství a pro kojící maminky | Těhotenství.cz

Na plísně s pampeliškou

Přejídání, nezdravý životní styl, málo pohybu…ideální spouštěč nemoci, která nebolí, necítíme ji. Jednoho dne na nás koukne, zasvědí a máme zaděláno na problémy. Ano, máme na mysli plísně. Jeden z největších fenoménů naší doby. Jsou všudypřítomné a boj s nimi nemá vždy jasného vítěze. A zejména v předvánočním období, kdy naše zažívací trakty očekávají přísun nadměrného množství sladkého cukroví a jiných dobrot. Vytváříme si tím optimální podmínky pro vznik plísní.

Gravimilk v těhotenství a pro kojící maminky

Gravimilk v těhotenství a pro kojící maminky - Těhotenství.cz

Společnost Hero dbá nejen na potřeby dětí, ale také jejich maminek. Proto nyní představuje mléčný nápojinfo-icon Sunar gravimilkinfo-icon s vylepšenou recepturou, která byla vyvinuta na základě poznatků o výživě, ale také dle postřehů samotných spotřebitelek – nastávajících a kojících matek. Kromě nového složení dostal jedinečný sušený mléčný nápoj i praktičtější balení v plastové uzavíratelné dóze. Nový Sunar gravimilk je k dostání ve třech příchutích – čokoládainfo-icon, vanilka malina – od října 2016.

Unikátní nápoj Sunar gravimilk je jako jediný na trhu určen pro všechny tři fáze mateřství, kterými jsou příprava na početíinfo-icon, těhotenstvíinfo-icon a doba kojeníinfo-icon. Právě v těchto obdobích je více než kdy jindy důležité, aby ženainfo-icon byla v psychické i fyzické pohodě a měla pravidelný přísun vitaminů, minerálů a dalších potřebných živin. Díky pestré a bohaté stravě lze totiž velmi významně ovlivnit vývojinfo-icon plodu a zabránit vzniku vývojových vad miminka.

Inovovaný Sunar gravimilk obsahuje jódinfo-icon, který je potřeba pro optimální činnost nervové soustavy, železoinfo-icon, jež přispívá k rozvoji poznávacích funkcí dítěte, a kyselinu listovou, která působí příznivě na krvetvorbu a růst zárodečných tkání během těhotenství, a její příjem ve zvýšeném množství je tak velmi žádoucí. Zároveň ve složení nechybí vitaminyinfo-icon B2 a C, DHAinfo-icon omega-3info-icon mastné kyseliny ani mléčný tuk, který nápoji propůjčuje přirozenou, jemnou mléčnou chuť

Vycházeli jsme z výsledků nezávislého testování* a snažili jsme se podle něj složení nápoje upravit tak, aby si stále zachoval optimální poměr živin a poskytnul maminkám vše potřebné. Zároveň jsme díky testování se samotnými maminkami vyladili chuť tak, aby si mohly pochutnat na opravdu lahodném mléčném nápoj,“ uvádí Hana Nechvátalová ze společnosti Hero a dodává: „Díky tomu, že je Sunar gravimilk ve formě nápoje, pomáhá jeho konzumace dodržovat mimo jiné i pravidelný pitný režiminfo-icon.

Stejně jako předchozí varianta, i nový Sunar gravimilk je k dostání ve třech lahodných příchutích – vanilka, čokoláda a malina. Změnyinfo-icon se ale naopak dočkalo samotné balení. Klasickou krabici vystřídala praktická plastová dóza s šroubovacím víčkem, díky které si nápoj v prášku uchová veškeré své vlastnosti po ještě delší dobu.

Sunar gravimilk s inovovanou recepturou je k dostání od října 2016 v 300g balení za doporučenou cenu 159 Kč a je dostupný ve vybraných obchodech a lékárnách.

Tisková zpráva,  Těhotenství.cz