Hluboké korby a fusaky do chladných zimních dnů | Těhotenství.cz

Hluboké korby a fusaky do chladných zimních dnů

Hluboké korby a fusaky do chladných zimních dnů - Těhotenství.cz

Součástí základní výbavičky pro miminkoinfo-icon je bezesporu kočárekinfo-icon, v prvních měsících s nepostradatelnou hlubokou korbou. Ta by měla být především dostatečně bytelná, prostorná, jednoduše a rychle odnímatelná z konstrukce kočárku. V chladném období je důležité neopomenout prostor, který zabere nejen rostoucí miminko, ale také hřejivý fusakinfo-icon, případně deka. Výrobci korbičky vybavují řadou dalších benefitů, jejich součástí může být moskytiéra, nánožník, sklápěcí boudička, polohovatelná zádová opěrka či pláštěnka. Záleží na samotné značce i konkrétním modelu. Pořídit ji můžete samostatně pouze s konstrukcí kočárku, spolu se sportovní nástavbou, nebo v uceleném setu včetně první dětské autosedačkyinfo-icon. Záleží na nabídce jednotlivých výrobců a prodejců.

Korbičky sportovního designu ke kočárkům TFK

TFK Quick-Fix: Prostorná korba vhodná pro všechny modely sportovních kočárků řady Joggster a Buggster. Bytelná korbička nabízí sklopnou stříšku, praktické kapsičky na zip, nánožník, matraci a moskytiéru. Hmotnostinfo-icon má 4,5 kg a rozměry lůžka 78x32 cm. Doporučovaná prodejní cena: 3.710,- Kč /samotná korbička/

Tip!

TFK Multi X: Alternativou může být multifunkční hluboká korba pro kočárkyinfo-icon řady Joggster. Lze ji použít nejen jako korbičku, ale také jako sportovní sedačku s instalací po i proti směru jízdy či lehátko. Podoba se mění pomocí zipového mechanismu. Na rozdíl od ostatních korbiček ji proto užijete až do 16 měsíců věku dítěte. Váží 5 kg a nabízí lůžko 78x30 cm. Ve výbavě s moskytiérou. Doporučovaná prodejní cena: 5.310,- Kč /samotná korbička/

Fusaky jsou v nabídce dle typů kočárků. Do hlubokých koreb Quick-Fix a Multi X i autosedaček skupiny 0+ se hodí model XS-fusak T-00/069. Výběr z barev. Model XS-fusak 069 pořídíte za 1.470,- Kč

Vysoká elegance v sortimentu značky Navington

Navington Genua: Korba s unikátním systémem regulovatelné cirkulace vzduchu Ventibase. Jde o patentovanou inovaci značky Navington. Systém je umístěn v korpusu hluboké korby a umožňuje regulovat cirkulaci čerstvého vzduchu uvnitř korbičky. Korba pasuje na všechny konstrukce značky, má nastavitelnou zádovou opěrku, nechybí polstrování, vnitřní bavlněný potah, vyjímatelná vložka a úchyt pro přenášení z EKO kůže. Důmyslně řešený tvar dna korby na principu kolébky umožňuje houpání. Součástí základní výbavy je nánožník, pláštěnka i moskytiéra. Váží 5,3 kg a disponuje lůžkem 76x34 cm. Potahový materiál, vyrobený ze zdravíinfo-icon nezávadných anti-alergenních látek, se snadno udržuje. Doporučovaná prodejní cena: 4.200,- Kč /samotná korbička/

Tip! Po návratu z procházky nebo jiných cest není třeba dítěinfo-icon probouzet. Korbu můžete snadno nacvaknout na stojan Dock, který je kompatibilní i se sportovní nástavbou Spinaker a autosedačkou Navington X-car. Pořídíte za 920,- Kč.

Universální zateplený fusak Navington Forpik je vhodný do korby Genua i sportovní nástavby Spinaker, neboť je vybaven otvory na pětibodové bezpečnostní pásy. V nabídce v několika barevných variantách. Pořídíte za 840,- Kč.

V sortimentu této značky ještě upozorněme na praktický rukávník na rukojeť kočárku. Hřejivý rukávník Muff je vhodný pro většinu modelů kočárků Navington. Pořídíte za 720,- Kč.

Do třetice oblíbená značka X-landerinfo-icon

X-pram: Hluboká korba je kompatibilní s konstrukcemi modelů XA, XT, X-Run a X1. Korba nabízí vnitřní  pratelnou vložku, nánožník, moskytiéru, pláštěnku, adaptéry a úchyt na přenášení. Zadní část potahu lze odkrýt a zajistit tak lepší cirkulaci vzduchu uvnitř korby. Váha 4,1 kg, rozměr lůžka 73x32 cm. Doporučovaná prodejní cena samotné korbičky je 3.010,- Kč.

X-pram Q: Tento model je vhodný ke konstrukcím kočárků XQ a X-Move. Oproti korbě X-pram je navíc vybaven polohovatelnou zádovou opěrkou, zajišťující dítěti vyšší komfort díky opěře zádíček a hlavičky. Váha 4,2 kg, rozměr lůžka 75x31 cm. Doporučovaná prodejní cena samotné korbičky je 3.720,- Kč.

Z fusaků upozorněme na model X-lander X-cosy, který pasuje do obou hlubokých koreb a v nabídce je ve všech barvách aktuální kolekce. Pořídíte za 820,- Kč.

Pro úplné doplnění - nánožníky ke sportovním sedačkám jsou u kočárků značek X-lander a Navington v základní výbavě, u značky TFK lze nánožník dokoupit.

Témata: