20 let Studia pro ženy. Zůčastněte se soutěže!

20 let Studia pro ženy. Zůčastněte se soutěže! - Těhotenství.cz

Studio pro ženy slaví v roce 2013 již 20 let od svého vzniku. K tomuto výročí vyhlašuje celoroční soutěž: O nejvtipnější fotku z těhotenství

Začátek soutěže je sice v prosinci 2012, ale fotky můžet zasílat již nyní. (zasílejte  na: soutez@studioprozeny.cz, předmět: Vtipně v těhotenství). Soutěž budeme připomínat i v dalších měsících.

Výherkyně/ce  obdrží cenné dárky od nás a našich sponzorů na závěrečném večírku v rámci oslav v prosinci 2013 v restauraci SaSazu. Vybírat nejvtipnější fotografie bude tým Studia pro ženy, v užším výběru (3. - 1. místo) pak Magdalena Mikulandová majitelka a zakladatelka Studia pro ženy, herečky a naše spokojené klientky Jitka Čvančarová a Kristina Kloubková Bastienová, mediální tvář Studia pro ženy a také naše spokojená klientka Tereza Kostková, které vám ceny předají.
Pokud budete souhlasit vyvěsíme 3 nejlepší fotky na webových stránkách www.studioprozeny.cz a FB profilu: http://www.facebook.com/studioprozeny.
Těhotenství.cz vás podporuje. 15 nejkrásnějších a nejvtipnějších fotek uvidíte i zde.

Během celého roku čekají na klientky Studia pro ženy každý měsíc soutěže o hodnotné ceny (permanentky a vstupy zdarma, naše DVD, knihy, masáže zdarma, a mnoho dalších).
Studio pro ženy