Největší setkání dvojčat a vícerčat | Těhotenství.cz

Největší setkání dvojčat a vícerčat

Největší setkání dvojčat a vícerčat - Těhotenství.cz

Máte doma dvojčatainfo-icon nebo vícerčata? Nebo jste sami věrnou kopií svého sourozence? Přijeďte v sobotu 13. června 2015 na největší setkání dvojčat a vícerčat do Šiklova mlýna. Dvojčata a vícerčata mají zdarma vstup, přípitek i stylový dárek. K naší velké radosti přijedou i jediná česká paterčata, aby se i ona účastnila pokusu o vytvoření českého rekordu v počtu setkání dvojčat a vícerčat na jednom místě. Pozvání platí i pro všechny, kteří se již nemohou dočkat letního programu a jsou zvědaví na toto jedinečné setkání. Čeká vás den plný zábavy, nová Westernová show „Amerika v čase zábavně i poučně“, speciální humorné divadlo „Dvojčata“ se zvířaty, kaskadéry i pyrotechnickými efekty, spousta soutěží i atrakcí pro dětiinfo-icon a dospělé. Ubytovat se můžete v hotelovém resortu, srubech nebo mobilních domech a užít si tak poslední jarní víkend v krásné a poklidné přírodě Vysočiny už s pátečním grilováním a karaoke show.

Těhotenstvíinfo-icon.cz

Kategorie: 
Podobné příspěvky jako: Největší setkání dvojčat a vícerčat

Jak to vypadá když jsou v bříšku dvě miminka?

Podívejte se na krásný sestřih videí bříška maminky, která čeká dvojčátka...

17 těhotenských mýtů ohledně pohlaví dítěte

Kluk: Spaníinfo-icon na levé straně

Probouzíte se ráno na levé straně? Je to znamení, že budete mít kluka.

Dívka: Jste...

Vyšší riziko nádoru prsu mají i starší prvorodičky

Za posledních deset let vzrostla incidence nádorů prsu u žen o 10 %, od roku 1994 pak o 17 %. Vyplývá to ze Zprávy o zdravíinfo-icon obyvatel České republiky,...

Světový týden respektu k porodu v podmínkách nerespektujícího českého porodnictví

„První, co ženy v českých porodnicích dostanou, je nedostatek svobody. Následuje nástřih a separace dítěte." To jsou slova nedávno zesnulého dánského lékaře Marsdena Wagnera, světové kapacity na poli porodnictví a propagátora humanizace porodnictví o běžné praxi v českým porodnicích.

...

Téměř polovina Evropanů se mylně domnívá, že antibiotika působí proti nachlazení a chřipce

U příležitosti již sedmého Evropského antibiotického dne, který každoročně připadá  na 18. listopadu, zveřejnilo Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí data o stavu rezistence bakterií k antibiotikům.

Evropský antibiotický...