Banner Respekt k porodu
První radostné životní okamžiky se Sony | Těhotenství.cz

První radostné životní okamžiky se Sony

První radostné životní okamžiky se Sony - Těhotenství.cz

Plánujete rodit v Ústavu pro matku a dítě (ÚPMD) v pražském Podolí? Nyní máte díky společnosti Sony možnost zaznamenat si první okamžiky radosti a štěstí na vzpomínkové DVD.

Domů si tak odnesete nejenom přírůstek do rodiny, ale také památku na první okamžiky, které díky záznamu pořízenému projektorovou kamerou Sony Handycam nikdy nezapomenete.  Na poporodním oddělení ÚPMD je umístěn promo stánek, kde se novopečení rodiče mohou u promotérek informovat na veškeré detaily a možnosti, jak si nechat zdarma vytvořit vzpomínkové video na první okamžiky ze života svého děťátka. „Od začátku fungování projektu zaznamenáváme velice pozitivní reakce od maminek. Proto jsme se rozhodli především i díky podpoře ze strany Ústavu pro matku a dítě v promo akci nadále pokračovat,“ říká Ivana Katančíková, Brand Communication Assistant Manager Czech Republic & Slovakia.

Unikátní video doplněné hudebním podkladem je na místě sestříháno do finální verze během třiceti minut. Rodiče tak do pouhé půl hodiny získají na DVD uchované nezapomenutelné chvíle z prvních dnů života dítěte. V budoucnu se tak mohou k těmto okamžikům kdykoliv vrátit a připomenout si radostné emoce spojené s příchodem jejich potomka na svět. Zážitky zachycené na DVD totiž jen tak nevyblednou a díky videokamerám Handycam je mohou rodiče pohodlně sdílet s širokou rodinou i přáteli.

 

Podobné příspěvky jako: První radostné životní okamžiky se Sony

CO S SEBOU DO PORODNICE

Pokud jste se již s jistotou rozhodla, kde budete rodit, měla byste si zjistit, co všechno s sebou budete potřebovat. Vše si připravte asi měsíc předem, abyste potom nebyla zaskočena příchodem kontrakcí.

 

Taška do porodnice...

CO S SEBOU DO PORODNICE-Pomůcky na zpříjemnění porodu

•       pokud jste si navykly masírovat záda nějakou pomůckou (masážní stro­jek, houbička či tenisový míček), nezapomeňte tuto pomůcku doma

•       olej nebo naopak zásyp, kterým vám partner potře záda, aby nedřela při masírování

•       termofor, který vždy můžete naplnit teplou...

CO S SEBOU DO PORODNICE-Věci pro partnera

Jídlo a nápoje, většina porodnic nemá možnost podávání občerstvení partne­rovi. Balíček hygienických ubrousků nebo ručník. Pohodlný oděv (v některých porodnicích v něm zůstává po celou dobu.)

Doma si připravte vše, co vám návštěva má přinést na oddělení šesti­nedělí. V nemocnici strávíte...

Tipy, čemu se věnovat v poslední dny před porodem

Pokud máte poslední dny před datem porodu čas, můžete se věnovat některé z aktivit uvedených v seznamu níže. Nejen správně nachystaná taška věcí do porodnice...

Co se také může hodit přibalit do tašky do porodnice

„Zasloužilé“ maminky již vědí, ale prvorodičkám může jít z té hromady informací, kterou během těhotenstvíinfo-icon získaly, hlava kolem. Konec 35. týdne...