(NE)PLODNOST? | Těhotenství.cz

Minecraft nálepky se líbí každému dítěti!

Že výzdoba bytu může být i zábava, dokazuje eobchod Mixpix.cz, který nabízí originální nálepky ve tvaru čtverečku/pixelu. Lepením čtverečků jeden vedle druhého lze totiž vytvořit originální a netradiční motivy. Každé dítěinfo-icon si tak může vytvořit dekoraci do svého pokojíku přesně podle svých představ. Dlouhodobě jsou ale mezi dětmi nejoblíbenější motivy nálepek Minecraft.

(NE)PLODNOST?

Dobrý den, mám skromný dotaz. Je mi 32 let, antikoncepci neberu asi 8 let, s partnerem se snažíme o početíinfo-icon 2 roky intenzivněji a zatím bez efektu.

Menstruaceinfo-icon probíhá krátce a dosti slabě (většinou 3 dny, 5 dní krváceníinfo-icon není nikdy). Ať načasujeme styk kdy chceme, tak se evidentně "netrefíme". Měření BT nemělo žádný efekt na detekci ovulaceinfo-icon. Reakce na spermainfo-icon se dostaví tak do 3 dní výtokem, ale není to pravidlem. Jenže tím se nám poněkud oddálí další styk. Byla jsem na krvi 13. den cyklu a hladina hormonů je prý dobrá. Více se zatím nedělo.

Partnera na spermiograminfo-icon nedostanu ani párem koní.

Mám být zatím v klidu a nestresovat?

Velmi děkuji za vstřícnost a ochotu.

 

Dobrý den,

děkuji Vám za Váš dotaz.

Těžko na Váš dotaz bez bližších znalostí bohužel odpovědět, doba osmi let, po kterou máte nechráněný styk a nedaří se Vám otěhotnět, je však už dlouhá a stav si vyžaduje řešení. Doporučuji Vám i partnerovi návštěvu centra reprodukční medicíny. Vyšetřeníinfo-icon spermiogramu však patří mezi základní.

Se srdečným pozdravem

MUDr. Lenka Hromadová

vedoucí lékař IVFinfo-icon ambulance/ Head IVF Clinician

REPROMEDAinfo-icon

Biology Park

Studentská 812/6

625 00 Brno

Těhotenstvíinfo-icon.cz

Podobné příspěvky jako: (NE)PLODNOST?

IVF při nízkém AMH a jen půl roce snažení

Dobrý den,

s partnerem se o miminkoinfo-icon snažíme teprve 5 měsíců.V září mi bude 39, proto jsme si ihned nechali udělat základní...

Otěhotnění

Dobrý den,

chtěla bych se Vás zeptat, zda je možné otěhotnět v této situaci a příp. za jak dlouho - je mi 23 let, antikoncepci jsem začala brát na začátku dubna, takže před 4 měsíci, párkrát během užívání se mi podařilo na pilulku zapomenout, většinou jsem ji brala nepravidelně, v neděli...

Je vhodné ihned po vysazení antikoncepce otěhotnět?

Dotaz: Dobrý den, rozhodli jsme se s přítelem, že se pokusíme o potomka. V současné době používám antikoncepci Triquilar, ale hodlám ji vysadit.
Je vhodné hned po vysazení antikoncepce otěhotnět?
Jak poznám, kdy jsou moje plodné dny?
Děkuji Lenka

...

Snažíme se o miminko - posunutí ovulace

Dobrý den. Je mi 36 let a snažíme se o miminkoinfo-icon. Přítel je často na cestách,míjíme se. Chtěla bych vědět jestli můžu nějak posunout o par dní ovulaci......

Otěhotnění ihned po vysazení antikoncepce? Zapomeňte...

Vysazení hormonální antikoncepceinfo-icon = okamžité otěhotnění...

Příspěvky z webu mojetehotenstvi.cz