Nová Manduca Duo je napůl nosítkem, napůl šátkem | Těhotenství.cz

Minecraft nálepky se líbí každému dítěti!

Že výzdoba bytu může být i zábava, dokazuje eobchod Mixpix.cz, který nabízí originální nálepky ve tvaru čtverečku/pixelu. Lepením čtverečků jeden vedle druhého lze totiž vytvořit originální a netradiční motivy. Každé dítěinfo-icon si tak může vytvořit dekoraci do svého pokojíku přesně podle svých představ. Dlouhodobě jsou ale mezi dětmi nejoblíbenější motivy nálepek Minecraft.

Nová Manduca Duo je napůl nosítkem, napůl šátkem

Nová Manduca Duo je napůl nosítkem, napůl šátkem - Těhotenství.cz

Manducainfo-icon přichází se zcela novým typem nosítkainfo-icon - propojuje výhody obojího – snadno se nandává jako nosítkoinfo-icon; je vhodná i pro nejmenší dětiinfo-icon a můžete ji dotáhnout na milimetr jako šátekinfo-icon.

Jde vlastně o popruhy a bederní pás, na něž je připevněný šátek. Manduca Duo je vyráběna v České republice, navrhovali ji – stejně jako ostatní Manducy – němečtí fyzioterapeuté. Je určena pro nošení od samého narození dítěte. Nosnost byla otestována do 15 kg.

Široké ramenní popruhy se zapínají na klipsy a vzadu se kříží, což zajišťuje optimální rozložení váhy pro různě velké uživatele. Bederní pás lze zcela odepnout. To ocení hlavně maminky po císařském řezu. Kromě toho této možnosti využívají i rodiče během prvních měsíců nošení.

Šátková část je pevně spojena s popruhy. Usnadňuje umístění dítěte do bezpečné pozice. Je ušita z tkané pevné stoprocentní biobavlny a nosič ji dotahuje pomocí kroužků, takže lze jednotlivé cípy posunout i jen o jeden milimetr. Její součástí je i kapuce pro podporu hlavičky.

Co se týče barev, zájemci mohou vybírat mezi šedou, červenou, modrou a šedou s bílými křížky, kterou designéři navrhovali speciálně pro německou značku Belly button, ale je k dostání i v České republice. Popruhy a bederní pás jsou ve všech případech černé.

Celé nosítko váží 900 g. Dítěinfo-icon v něm lze nosit jen na břiše ve vertikální poloze. Na internetu najdete podrobné návody, jak nosítko upravit, aby perfektně sedělo. Manduca Duo zajišťuje korektní M pozici končetin, která prospívá vývoji kyčlí.

V dětském bazaru můžete koupit Manducu zde.

Jak se liší klasická Manduca?

Můžete ji používat od narození dítěte až do 20 kg dítěte. Pro novorozence je připravena speciální vložka a součástí nosítka je také kapuce pro fixaci hlavičky spícího dítěte.

Díky důmyslnému konstrukčnímu řešení lze nosit dítě na břiše, na boku i na zádech. Polstrované popruhy a bederní pás usnadňují rozložení váhy a komfort při nošení. Nosítko lze přizpůsobit různě velkým rodičům. V roce 2012 byl navíc bederní pás upraven tak, že Manducu mohou nosit i velmi štíhlé maminky.

Manduca byla vyvinuta v Německu ve spolupráci s německými fyzioterapeuty a lékaři, takže je naprosto bezpečná. Zajišťuje korektní M pozici končetin. Je vyrobena z přírodních materiálů (stoprocentní biobavlna nebo konopí) a barvena šetrnými netoxickými barvami. Zipy ani patentky neobsahují nikl.

Těhotenstvíinfo-icon.cz

Podobné příspěvky jako: Nová Manduca Duo je napůl nosítkem, napůl šátkem

Manduca 2015 - prohlédněte si motivy na letošní léto

Dvakrát do roka navrhují designéři ergonomického nosítkainfo-icon Manduca...

Manducu lze nově doplnit nástavcem pro rozšíření sedací plochy

Oblíbené nosítkoinfo-icon Manduca...

Manduca se představuje v nové řadě PureCotton

Novou řadu Manduc – PureCotton šily české švadlenky z černé, šedé, modré a hnědé biobavlny. Chystá se ještě červený odstín.

Ergonomické nosítkoinfo-icon...

Rady jak vybírat kočárek

Mnoho rodičů se při výběru kočárku zaměřuje na jediný faktor - věkinfo-icon potomka. Na základě toho pak novorozencům vybírají hlubokou korbičku, dětem od šesti...

Vývoj dítěte v 1.- 3. roce

Dítěinfo-icon je od narození samostatnou a přirozeně moudrou bytostí, která do

velké míry zrcadlí to, co je jí nabídnuto, je tedy i odrazem našeho působení,...

Příspěvky z webu mojetehotenstvi.cz