Jak dlouho před porodem odchází hlenová zátka? | Těhotenství.cz

Jak dlouho před porodem odchází hlenová zátka?

Neexistuje jednoznačná odpověď  jak dlouho před porodem odchází hlenová zátka a kdy přišel porodinfo-icon. Odchod hlenové zátkyinfo-icon je způsoben uvolně­ním děložního hrdla, což ovšem neznamená, že porodinfo-icon začíná bezprostředně. Je to pro vás signál, že se něco v organismu děje, ale není to důvod pro odjezd do porodniceinfo-icon. Porod může začít až za několik dní.

Těhotenstvíinfo-icon.cz

Podobné příspěvky jako: Jak dlouho před porodem odchází hlenová zátka?

Před dvěma dny jsem si myslela, že mi odtéká plodová voda. Lékař mi řekl, že to plodová voda není a že se mi uvolnila hlenová zátka se starou krví. Výtok stále přetrvává, co mám dělat?

Před dvěma dny to mohla být hlenová zátkainfo-icon Pokud vás lékař vyšetřoval, pak musel zjistit, jestli to...

Jak to vypadá, když odchází hlenová zátka?

Hlenová zátkainfo-icon je hlenovitý, narůžovělý nebo nahnědlý výtok, kterého nebý­vá velké množství. Někdy bývá zaměňován s odtokem plodové vody, který je...

Co je to hlenová zátka?

Hlenovou zátkou nazýváme hustý hleninfo-icon nahromaděný v kanále hrdla děložního, kde slouží jako mechanická bariéra před...

Je odchod hlenu před porodem jednorázový nebo je to postupné?

Přestože hlenové zátky není mnoho, je možné, že odchod neproběhne najed­nou. Nicméně, neznamená to, že odchází v průběhu několika dnů, jedná se spí­še o hodiny.

...

Odejde hlen vždy před porodem, nebo to může být i během porodu?

Hlenová zátkainfo-icon může odcházet i během porodu. Zaleží na tom, kdy se začnou...