17. týden těhotenství | Těhotenství.cz

Minecraft nálepky se líbí každému dítěti!

Že výzdoba bytu může být i zábava, dokazuje eobchod Mixpix.cz, který nabízí originální nálepky ve tvaru čtverečku/pixelu. Lepením čtverečků jeden vedle druhého lze totiž vytvořit originální a netradiční motivy. Každé dítěinfo-icon si tak může vytvořit dekoraci do svého pokojíku přesně podle svých představ. Dlouhodobě jsou ale mezi dětmi nejoblíbenější motivy nálepek Minecraft.

17. týden těhotenství

17. týden těhotenství - Těhotenství.cz

Plodinfo-icon by měl měřit asi 19 cm a vážit kolem 180 g. Kardiovaskulární systém prochází dramatickými změnami a během druhého trimestru je váš krevní tlakinfo-icon pravděpodobně nižší, než je obvyklé. Při vstávání můžete cítit závraťinfo-icon, proto nevstávejte příliš rychle.

Nejvhodnější doba k cestováníinfo-icon v těhotenstvíinfo-icon - Za nejvhodnější dobu k cestování v těhotenství se považuje období druhého trimestru zhruba mezi 14. – 28. týdnem (4. – 7. měsícem) těhotenství.

Rozhodněte se, zda chcete znát pohlaví miminkainfo-icon. Na ultrazvuku, kam v těchto dnech půjdete, může být již možné pohlavíinfo-icon poznat.

Zvykněte si chodit na pravidelné odpolední procházky se svým partnerem. Nejen že to pomůže vašemu tělu, ale budete také trávit společněinfo-icon příjemné chvíle.

Křečové žílyinfo-icon jsou vystouplé žíly těsně pod kůží. Nejčastěji bývají na dolních končetinách, dále pak na vulvě. Více o křečových žilách v těhotenství.

17 týden těhotenství diskuze
 

Velikost plodu v 17. týdnu těhotenství je srovnatelná s cibulí.

Velikost plodu v 17.týdnu těhotenství

17. týden těhotenství - jaký je to měsíc?

 

Předchozí týdenDalší týden

 

Podobné příspěvky jako: 17. týden těhotenství

29.týden těhotenství

Uvažujete o užití epiduralu při porodu? Nový výzkuminfo-icon ukázal, že maminky, kterým byla aplikována...

10.týden těhotenství

V této době většina nastávajících matek již navštěvuje poradnu pro těhotné. Silácké řeči typu: ´co bych se namáhala chodit k doktorovi, jsem těhotná , a co?´ nejsou na místě. Poradna...

Tabulka míry a váhy miminka v bříšku v průběhu vývoje těhotenství


V průběhu těhotenství rostou všechny děti různou rychlostí, uvedené údaje jsou proto pouze průměrem. Stejně tak jiné zdroje mohou uvádět odlišné údaje. Míry a váhy vašeho miminka se tak mohou značně lišit. Těhotenství trvá asi 40 týdnů od prvního dne posledního menstruačního cyklu do porodu...

30.týden těhotenství

Poslední - třetí oficiální ultrazvukové vyšetření se dělá kolem 30. až 32. týdne těhotenství...

9. týden těhotenství

Ručička osobní váhy se v devátém týdnu těhotenstvíinfo-icon pomalu...

Příspěvky z webu mojetehotenstvi.cz